Realitní arbitr

 

Realitní specialista pro prodej, nákup a pronájem nemovitostí se znalostí problematiky staveb a celého procesu převodu nemovitostí. Arbitr znamená rozhodce a v tomto případě vám pomůže se rozhodnout. V zahraničí je  služba specialisty na reality běžná a i díky činnosti jednotlivých specialistů se zkušenostmi na realitním trhu i jejich výsledky se stala vyhledávanou službou mezi kupujícími. Prodávající mají zase možnost zjistit zcela ZDARMA Tržní odhad své nemovitosti, který by měl být nedílnou součástí služeb kterékoliv RK.

 

Často se na nás obracejí klienti s dotazy, zda mají koupit vybranou nemovitost za požadovanou cenu nebo si nejsou jisti, jestli jsou informace od makléřů konkurenčních RK pravdivé a proto jsme rozšířili naši činnost o posuzování nemovitostí nabízejících se v jiných realitních kancelářích.

Ze zkušeností víme, že se bohužel u nesolidních RK stává, že kupujícím zatajují různé skutečnosti o nemovitosti a to jen proto, aby nemovitost prodali a inkasovali provizi.

Klienti se pak nestačí divit, že např. pozemek není až tak velký jak se při prohlídce jevilo. Na nemovitosti váznou věcná břemena na průchod sousedů, dům není napojen na kanalizaci, v místě je plánovaný obchvat nebo výstavba nákupního centra, sousedé vedou spory o umístění plotu, garáž není zapsaná v katastru nemovitostí aj.

Dále neupozorní klienta na technické vady nemovitosti, kterých si klient nemusí při prohlídce všimnout: vlhkosti, zatékání, ve špatném stavu konstrukce střechy atd.

Při koupi bytu si dejte hlavně pozor na výši plateb za energie, fondu oprav a hospodaření společenstva vlasníků či družstva. Před podpisem jakékoliv smlouvy si nechte předložit vyúčtování služeb a hospodaření. !!!

Všechny tyto závady či skutečnosti by měla RK vyzjistit a musí být realitním makléřem sděleny klientovi a odvíjí se od nich cena nemovitosti. Máte-li špatné zkušenosti s makléři realitních kanceláří, kteří vám jenom nabízenou nemovitost vychvalují, neváhejte nás kontaktovat.

Věřte, že na každé nemovitosti se „moucha“ najde. V realitní činnosti pracuje samozřejmě spousta kvalitních RK, které mají kvalitní makléře, jde však vždy o to, abyste byli obezřetní a vše prokonzultovali. Přesvědčte se, že je naše služba kvalitní, pomůže vám rozhodnout se k případné koupi, většinou klientovi ušetříme peníze a ohlídáme po dohodě celou transakci.

 

 

MÁME  PRO  VÁS   ŘEŠENÍ

 

 1. Vyberte si z nabídky Realitních kanceláří nemovitost, která se Vám líbí
 2. Objednejte si prohlídku u RK, která má nemovitost na starosti a důkladně si ji prohlédněte

 3. Máte-li skutečný zájem o danou nemovitost, ale nejste si jisti, že jde o dobrou koupi, Kontaktujte nás.!!!

 4. Nenechte si vnutit myšlenku, že je na nemovitost více zájemců a měli byste se rozhodnout hned a nejvíce alarmující je , když by makléř chtěl podepsat hned rezervační smlouvu

 5. POZOR NA RK, KTERÉ IHNED VYŽADUJÍ PODEPSÁNÍ REZERVACE!!

 6. Každý klient by měl mít na rozhodnutí min.3 dny i více

 7. Správný postup RK je tedy: dodržet pořadí zájemců jak se ozvali a každému nechat min. prostor 3 dny na rozhodnutí a podepsání rezervační smlouvy, pokud sám klient nevyžaduje rezervaci ihned.

 8. Kontaktujte nás na Tel.-775 567 725, info@nk-reality.cz. Kdykoliv zavolejte, zašlete e-mail nebo navštivte naši kancelář

 9. Po konzultaci v naší kanceláři navštívíte nemovitost s realitním arbitrem

 10. Realitní arbitr odborně posoudí výhodnost koupě, detailně prohlédne stav nemovitosti a zjistí případné právní nedostatky

 11. Po posouzení arbitrem, který zohlední všechny okolnosti, se v klidu rozhodnete, jestli nemovitost koupíte či nikoliv

 12. Případné doporučení koupě bude s ohledem ke kupní ceně, lokalitě a stavu nemovitosti

 13. Arbitr upozorní na závady a nedostatky nemovitosti vás i majitele(popř. zprostředkovatele) a pokusí se vyjednat případnou slevu

 14. Služba arbitra je zpoplatněna dohodou

 15. Garance výhodné koupě, úspora finančních prostředků, obchod bez rizika. Volejte kdykoliv na: 775567725

 
Copyright © 2009, Web Sites Building - tvorba www stránek, webdesign, redakční systém WORDING Hlavní stránka | Mapa stránek