RD- Benešovice u Přelouče

ID: RD- 29323
RD- Benešovice u Přelouče
Název:RD- Benešovice u Přelouče

Cena:PRODÁNO !!

Lokalita:okres Přelouč

Adresa:Benešovice- Štrampouch

Typ:PENB- méně úsporná "D"

Konstrukce:Cihlová

Velikost:7+1

Podlahová plocha:280 m2

Celkem parcela:2253 m2

Stav:po rekonstrukci

Inženýrské sítě:el., propan-butan, studna, septik

Parkování:3x garáž, zpevněná plocha

K dispozici:po dohodě ihned

Nabídka:Aktivní

Podrobný popis:

Nabízíme zrekonstruovaný dům s dispozicí 7+1 v obci Benešovice, místní část Štrampouch. Obec se nachází 2 km od města Přelouč a cca 90 km od Prahy. Tento atypický rodinný dům je možno po úpravě rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. Dům se nachází na okraji obce s ideálními podmínkami pro bydlení, relaxaci a svým umístěním vyhovuje stále častějším požadavkům na nerušené bydlení s dobrou dostupností do města. Neprůjezná příjezdová komunikace zajišťuje majitelům komfort, absolutní soukromí a klid. Nemovitost je zateplená a prošla nákladnou kompletní rekonstrukcí s přístavbou dalších místností. Pozemek má výměru celkem 2253 m2. K domu patří 3 x garáž s dálkovým ovládáním vrat, zpevněné plochy, okrasná zahrada, 3x kotec pro psy, 2x dřevěný sklad, skleník, bazén 8 x 4,16 x 1,2 m, v zadní části pozemku zahrada s ovocnými stromy, dále zahradní domek s obytnou kuchyní, zastřešené posezení, sklad a technická místnost. Inženýrské sítě: el. 220/380V, odpady septik, voda z vlastní studny + vrt sloužící pro bazén, vytápění zajišťuje plynový kotel na propan-butan a radiátory. V zahradním domku je vytápění zvlášť také kotlem a radiátory.

Dispozice domu -přízemí: vstupní chodba, velká technická místnost (šatní sestava), WC s umyvadlem a pisoárem, místnost se schodištěm do I. patra, chodba, koupelna se sprchou, WC, bidet, umyvadlový set, ložnice s franc. dveřmi k bazénu a na zahradu, prádelna (sklad) a vstup na zastřešenou terasu 10 x 3,8 m, obývák s kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči, chodba a druhé schodiště do podkroví, koupelna s rohovou vanou, WC, bidet, koupelnový nábytek, pokoj s franc.dveřmi, dále v prvním patře (pokroví) je 5 pokojů přístupných po dvou schodištích z přízemí. Více informací získáte telefonicky, emailem či na prohlídce.

Objednat prohlídku Odeslat dotaz Zobraz na mapě
 
Copyright © 2009, Web Sites Building - tvorba www stránek, webdesign, redakční systém WORDING Hlavní stránka | Mapa stránek