RD- Economy-3+kk

ID: Novostavby-29298
RD- Economy-3+kk
Název:RD- Economy-3+kk

Cena:1.148.850,-Kč včetně DPH

Lokalita:Pardubický kraj

Adresa:Kdekoliv na Vaší parcele

Konstrukce:Cihlová

Velikost:3+kk

Podlahová plocha:54,6 m2 a 67,2 m2 zastavěná plocha

Stav:Novostavba

Nabídka:Aktivní

Podrobný popis:

Zděný rodinný dům 3+kk postavíme na klíč na Vaší parcele  - kdekoli v Pardubickém kraji. Představujeme Vám - dům Economy. Čtvercový půdorys 8,2 x 8,2m, 3 obytné pokoje, koupelna s WC. Moderní vzhled typu bungalov, maximální využití vnitřního prostoru pro bydlení. Cena včetně základové desky. Předáváme ve stavu ke kolaudaci, tedy k nastěhování. Bezpečné splátkové financování - žádné zálohy předem - platíte vždy až po provedení jednotlivých fází výstavby. Dům je vhodný jako startovací pro rodinu s jedním dítětem nebo pro seniory. Užitná plocha 54,6 m2, zastavěná plocha 67,2 m2. Plochu domu lze zvětšit. Možné úpravy vnitřních dispozic. Zateplení fasády 15cm ve standardu. Obvodové stěny i příčky zdíme z vysokopevnostních vápenopískových tvárnic Sendwix. Pevnost, vysoká tepelná akumulace a hluková izolace – tím se naše stavby zásadně liší např. od dřevostaveb. Vytápění - v ceně standardu elektrokotel deskovými radiátory, lze i plynový kotel , vodní podlahové topení nebo napojení krbu s výměníkem do akumulační nádrže a rozvod nahřáté vody do radiátorů. Podívejte se prosím na naše webové firemní stránky, kde najdete podrobné informace, standardy a nadstandardy, celou nabídku typových projektů, ceník, popis financování, služby včetně hypoték a reference. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okna nebo střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Součástí našeho webu je grafický a cenový Konfigurátor, s jehož pomocí si můžete dům upravit na svém počítači. Stavíme rychle, dům předáváme za 4 měsíce. Příprava stavby do fáze pravomocného stavebního ohlášení trvá průměrně 5-6 měsíců, chcete-li bydlet do podzimu 2014, je teď správná doba pro rozhodnutí.

Ceny stavby na klíč ve standardu nezahrnují připojení domu na IS, oplocení, úpravy terénu a základové desky při svažitém terénu.

Objednat prohlídku Odeslat dotaz Zobraz na mapě
 
Copyright © 2009, Web Sites Building - tvorba www stránek, webdesign, redakční systém WORDING Hlavní stránka | Mapa stránek